Вбивця катав містом тіла жертв: відомі деталі звірячого вбивства подружжя підприємців з Волині (ВІДЕО)

Предметом суперечки стали 6 000 гривень, які нападник заборгував жертві

Скриншот з відео
Скриншот з відео

На Київщині затримали жителя Василькова. Йому інкримінують подвійне вбивство. 

Ввечері 29 січня на Обухівщині знайшли чорний фургон, а всередині - тіла двох підприємців з Волині. На їхніх тілах були численні рани.

Подружжя роками возило дошки на підприємства Київської області. Одна з таких поїздок стала для них останньою. 

Поліцейські затримали 52-річного жителя Василькова. Лиходій сам у всьому зізнався. Це є на відео, що його оприлюднила поліція.

За словами чоловіка, під час відвантажування дощок у нього стався конфлікт з власником автомобіля. Предметом суперечки стала заборгованість кривдника жертві близько 6 тисяч гривень. Чоловік взяв молоток і забив підприємця. 

Потім він узяв ніж і декілька разів вдарив ним дружину жертви.

Завантаживши тіла в фургон, нападник відвіз його на одну з вулиць і покинув, щоб приховати сліди злочину. 

Відкрито кримінальне провадження, лиходію загрожує до 15 років позбавлення волі, або навіть довічне ув’язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень