Важкотравмована волонтер Зінкевич вже летить до Ізраїлю на операцію

Операція триватиме десять годин, працюватимуть одразу кілька бригад хірургів

Важкотравмована волонтер Яна Зінкевич вже летить з Дніпропетровська до Ізраїлю. Її супроводжує бригада закордонних медиків.

Сама Яна перебуває на борту літака у спеціальній капсулі, яка допомагає знизити вплив перепадів тиску на травмований хребет. Ії прооперують найближчими днями. Вже відомо, що операція триватиме десять годин, працюватимуть одразу кілька бригад хірургів. Усі витрати сплатили меценати.

Наразі це чи не остання надія, що Яна Зінкевич зможе стати на ноги.

Нагадаємо, відома волонтерка потрапила у страшну ДТП на Дніпропетровщині більше тижня тому. Яна вижила дивом, але отримала складні травми хребта, ребер та внутрішніх органів. Дівчина з Рівного, студентка біофаку, самостійно створила чи не найпотужнішу польову медичну службу на передовій. На рахунку створеного нею батальйону "Госпітальєри" вже понад дві тисячі збережених життів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень