Вартість борщу в Україні знову зросла

Водночас, протягом минулого року найбільше подорожчали м'ясо, молоко та вершкове масло

Впродовж 2015 року ціни на найпоширеніші продукти харчування в Україні постійно змінювались. Тенденція була, головним чином, на зростання вартості харчів. Відповідні дані оприлюднила Державна служба статистики України. У Держстаті проаналізували середні ціни виробників за основними видами харчових продуктів та напоїв у 2015 році, зокрема, на м'ясо, молоко, хліб, вершкове масло та цукор.

Згідно із підрахунком Держстату, середня ціна за тонну м'яса зросла за 12 місяців з 35 тисяч гривень до 40 тисяч, а за молоко – з 7,5 тисяч гривень за тонну до майже 9 тисяч. Схожа ситуація простежується й у випадку із цукром (з 6,5 тисячі до 10,2 тисячі гривень за тонну) та хлібом – цей продукт подорожчав за рік на чверть. Вагоме здорожчання також можна помітити стосовно вершкового масла (з 50 тисяч гривень за тону до 65,5 тисячі гривень).

Також статисти порахували вартість каструлі українського борщу з м'ясом об'ємом 3,5-4 літри. Нині ціна такого наїдку в середньому по Україні - 73,94 грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень