Вартість газу для населення у квітні: це останній місяць річної ціни

Окремі постачальники пропонують ціну у майже 21 гривні за куб 

30 квітня завершується дія так званих річних тарифів на газ. Офіційної інформації про збільшення тарифів на газ для населення поки немає. Натомість уряд уже продовжив дію пільгових тарифів до жовтня 2025 року. 

Мораторій на підняття тарифів продовжує діяти. Відтак, чинні річні пропозиції можуть знову пролонгувати – вже вчетверте з початку повномасштабного вторгнення росіян. Чи залишиться ціна на газ незмінною ще на сезон, дізнаємося вже ближче до травня.

Тим часом точно відомо, що у квітні природний газ для населення не подорожчає. Клієнти Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» (обслуговує 98%, або понад 12 млн домогосподарств) в рамках річної фіксованої ціни, як і раніше, за кубометр газу платитимуть 7,96 грн. Річні цінові пропозиції решти постачальників так само не зміняться. А от місячні цінники коливаються майже щомісяця, залежно від ринкових тенденцій.

За даними огляду ГазПравди, на ринку газу для населення, як і в попередні місяці, присутні 9 постачальників.

 

З них 5 компаній пропонують і річну, фіксовану ціну, і місячну – змінну. Ще 4 постачальники пропонують лише річну ціну.

 

Вартість кубометра газу для населення в рамках річних тарифів, залежно від газопостачальної компанії, коливається від 7,79 до 9,99 грн.

 

Місячна ж (ринкова) ціна коливається від 8,46 до 20,99 грн за кубометр.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень