Вантажівку «винесло» на зустрічну: у ДТП зіткнулися лісовоз та фура (ФОТО)

Свідками аварії на Рівненщині стали патрульні

Автопригода трапилася вчора близько 21:00 години. Дві вантажівки «MAN» зіткнулися на автодорозі Рівне-Сарни.

Очевидцями події стали патрульні, які після зміни поверталися додому в м. Костопіль, - повідомляє патрульна поліція: 

Попереду авто, у якому їхали інспектори 3-ї роти Юрій Лесько та Олександр Романцов, рухався вантажний автомобіль «MAN» з напівпричепом для перевезення лісу. Біля села Бичаль на зустріч їхала ще одна вантажівка «MAN» під керування 28-річного мешканця Закарпатської області. Авто несподівано занесло на слизькій дорозі, водій не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну.

Водій лісовоза «MAN» для уникнення лобового зіткнення спрямував свій автомобіль вправо, в кювет. Проте зіткнення уникнути не вдалося.

 

 

Інспектори  швидко оглянули постраждалих, надали допомогу та викликали «швидку» та рятувальників.

Тим часом, автомобілі направлялися в об'їзд через село Олександрія, оскільки вантажівки повністю перекрили проїзну частину дороги в обох напрямках.

Одного з водіїв, мешканця Закарпаття, госпіталізували із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку.

А через 2 години після пригоди на місце події прибула і посипальна техніка.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень