На Рівненщині сталася смертельна ДТП

Вантажівка наїхала на велосипедиста

Близько восьмої години вечора 26 жовтня на автодорозі Київ-Чоп у селі Ситне, Радивилівського району, сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув 43-річний місцевий житель.

Поліцейські встановили, що 57-річний житель Волині, керуючи вантажівкою «ТАТА», рухаючись у напрямку Рівного, допустив наїзд на велосипедиста, який рухався проїзною частиною дороги.

Від отриманих травм водій велосипеда, 43-річний житель села Ситне, загинув на місці.

За результатами освідування водій вантажівки був тверезий.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального Кодексу України.

Фото UA: Рівне

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень