Чи не було смертей: як жителі області переносять вакцину від COVID-19

Чи не було після її введення серйозних ускладнень

Локальні реакції - почервоніння, біль, набряклість у місці щеплення, та загальні – погіршення стану, лихоманка, озноб, біль у м’язах, які проходили за 1-2 доби.

Такі незначні були наслідки введення вакцини від коронавірусу у жителів області. Про це заявив на брифінгу начальник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник і додав:

Серйозних ускладнень після вакцинації від коронавірусу, на зразок анафілактичних реакцій, не виникало. 

 

Вакцина від коронавірусу, якою щеплюють жителів Рівненщини – безпечна.

За словами Олега Вівсянника, створення з допомогою вакцини штучного імунітету у понад 50% населення дасть надію на зупинення епідемії.

До речі, незабаром жителів області щеплюватимуть і китайською вакциною. Понад 200 тисяч її доз вже надійшло в Україну. Скільки й коли її отримає Рівненщина - ще невідомо. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень