В яке перехрестя у Рівному влучила «бібма»?

Та чи «бімба» це?

До Великодня Радіо Трек розігрує 240 літрів пального. Натомість ми просимо надсилати нам фото ям та канав на дорозі. Розіграш призу – 20 літрів пального для кожного з трьох переможців – відбуватиметься щотижня в п’ятницю за допомогою рандомайзера.

Тож сьогодні фото поганих доріг надіслали нам 11 наших слухачів. За їхньою інформацією, у Рівному могла впасти "бімба". 

Андрій Герасимчук: Рівне, перехрестя вулиць Бахарєва та Князя Володимира.  

Володимир Павлюк: Рівне, вулиця Набережна. 

а також дорога поблизу міста Вараш. 

Ілля Біссеров: Рівне, вулиця Петлюри, заїзд на парковку "Manhattan".   

Катерина Москалюк: Рівне, вулиця Павлюченка. 

Вулиця Мельника.

Ями не тільки на дорозі, але й на тротуарі. 

Олександр Бондар: дорога перед містом Костопіль.

 [media=83267]

Олександр Дробуш: ділянка дороги між селами Хміль і селами Глинне. 

Село Рокитне

та 

дорога між селами Кисоричі та Карпилівка.

[media=83272] 

Роман Цехмейструк: Рівне, залізничний переїзд. 

Таке враження, що в перехрестя "бімба" влучила. 

Сергій Кісельов: Рівне, вулиця Гранична 

та перехрестя вулиця Мельника та Шухевича.

Сергій Соломко: Володимирецький район. 

Тут 80% таких доріг. 

Сергій Шама: місто Костопіль, поворот на Сарни. 

 [media=83280]

Юрій Кожан: траса Рівне-Луцьк, село Карпилівка,  «азотівске» кільце.  

Фото ям і канав, які надіслали нам слухачі напередодні, ви можете побачити тут: На рівненському «ринку Дикого» знайшли «дику» дорогу (ФОТО)

Разом із фото просимо надсилати й координати місця, де ви свотографували проблемну ділянку. Також не забувайте вказувати своє ім'я та прізвище, адже саме їх ви можете почути в переліку переможців.

Партнер проекту - мережа автозаправних станцій «Олас». 

 

 

 

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень