В Україну привезуть вакцину від грипу

Сироватка прийде з Франції та Південної Кореї

Вакцина від грипу буде наступного тижня. Стотисячну партію ліків завезуть в Україну з Франції та Південної Кореї у 10 – 15 числах грудня. Про це повідомив завідувач інфекційним відділом «Рівненського лабораторного центру МОЗ України» Віктор Мороз.

Десь 10 - 15 грудня вакцина надійде в Україну "Ваксігрип". Якщо аптеки захочуть - вони зможуть її закупити. І робити щеплення проти грипу не пізно протягом всього підсезону. 

Пан Віктор каже - дефіцит вакцини спричинений тим, що приватні фірми цьогоріч не замовили її достатньо, адже минулого разу люди розкупили тільки половину партії. Додає, що при потребі сироватку можна попередньо замовити в аптеці. Єдиним ефективним методом профілактики грипозних захворювань є щеплення, зауважує медик. У  незахищеної людини  хвороба може викликати серйозні ускладнення. Для порівняння, вакцина від грипу коштує приблизно 120 - 140 гривень, а вартість препарату який виписують у важких випадках – "ТАМІФЛЮ" – коливатиметься в районі 400 гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень