В Україну привезуть вакцину від грипу

Сироватка прийде з Франції та Південної Кореї

Вакцина від грипу буде наступного тижня. Стотисячну партію ліків завезуть в Україну з Франції та Південної Кореї у 10 – 15 числах грудня. Про це повідомив завідувач інфекційним відділом «Рівненського лабораторного центру МОЗ України» Віктор Мороз.

Десь 10 - 15 грудня вакцина надійде в Україну "Ваксігрип". Якщо аптеки захочуть - вони зможуть її закупити. І робити щеплення проти грипу не пізно протягом всього підсезону. 

Пан Віктор каже - дефіцит вакцини спричинений тим, що приватні фірми цьогоріч не замовили її достатньо, адже минулого разу люди розкупили тільки половину партії. Додає, що при потребі сироватку можна попередньо замовити в аптеці. Єдиним ефективним методом профілактики грипозних захворювань є щеплення, зауважує медик. У  незахищеної людини  хвороба може викликати серйозні ускладнення. Для порівняння, вакцина від грипу коштує приблизно 120 - 140 гривень, а вартість препарату який виписують у важких випадках – "ТАМІФЛЮ" – коливатиметься в районі 400 гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень