В Україні з'явиться новий рибний патруль

Рибну галузь реформують, а новий  рибний патруль запрацює з 2016 року

«Все це можна змінити тільки провівши структурну, комплексну реформу органів рибоохорони. Тому сьогодні на розгляд Кабінету Міністрів були подані пропозиції щодо ліквідації діючих органів та створення нового рибного патруля», – повідомив голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів. Про це пише прес-служба Рівненської ОДА.

Пілотний проект набору працівників, забезпечення їх новими човнами, приладами нічного бачення, біноклями тощо. Зарплатня нових рибних інспекторів складатиме від 4 до 6 тисяч гривень.

До нового органу працівників набиратимуть виключно на конкурсних засадах. Крім того, вони проходитимуть курс навчання, після якого буде атестація.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень