В Україні змінили розрахунок тарифу на тепло

Підприємства теплоенергетики для розрахунку тарифу зможуть використовувати середню ціну газу за попередній опалювальний сезон

Тарифи на опалення та інші послуги ЖКГ будуть розраховуватися з урахуванням умов роботи ринків газу та електроенергії. Таке рішення прийнято в середу, 10 червня, на засіданні Кабінету міністрів, — повідомляє Корреспондент.

У пояснювальній записці до проєкту постанови йдеться, що в умовах ринку вартість газу для підприємств теплоенерго змінюється щомісяця.

Це створює складності для планування витрат на енергоносії, на які припадає 80-85% собівартості опалення. Тому будь-яка зміна приводить до невідповідності фактичних витрат до запланованих.

Тепер підприємства теплоенергетики зможуть при розрахунку тарифів використовувати середню ціну газу за попередній опалювальний сезон. Цього року вона склала 4048 грн/1000 м³.

За розрахунками Кабміну, новий підхід не приведе до підвищення тарифів, оскільки сьогодні в тарифах більшості підприємств теплоенерго врахована ціна газу 6235 грн/1000 м³.

 Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень