В Україні випробували ракету

Україна провела випробування нового ракетного комплексу на базі реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Смерч".
 

Про це повідомив військовий експерт і директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. "Робоча назва комплексу "Вільха".

Пуски відбулися на полігоні під Одесою – в місці, де такі випробування проводилися вперше. При цьому в зоні пуску було закрито повітряний простір і морська акваторія, розгорнуті засоби контролю та телеметрії", - написав він. :

 За даними Згурця, цей комплекс може розглядатися як заміну оперативно-тактичному ракетному комплексу "Точка" з поліпшеними на порядок показниками точності влучання, ніж у "Точки" "

Всі складники для виробництва "Вільхи" – вітчизняні, включаючи нову систему управління, нове ракетне паливо, нову бойову частину. Одна з "родзинок" - система управління ракетою.

Вона передбачає корекцію польоту ракети за рахунок імпульсних двигунів", - додав він. За інформацією експерта, в кооперацію зі створення і виробництва нового комплексу і ракети включені провідні підприємства ОПК України за інтегруючої ролі київського конструкторського бюро "Луч".

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень