ON-LINE

В Україні створять єдину інформаційну систему обліку ДТП

середа, 22 травня 2019
Співпраця між відомствами = зменшення смертності на дорогах
Фото ілюстративне

Сьогодні уряд прийняв постанову Кабміну «Деякі питання обліку дорожньо-транспортних пригод». Тривалий час над проектом постанови працювали спеціалісти Департаменту патрульної поліції за дорученням і за підтримки Нацполіції і МВС.

Правоохоронцям вдалося створити новий - більш прогресивний підхід в обліку ДТП, аби забезпечити облік усіх автопригод у єдиній інформаційній системі.

Відтепер облік ДТП будуть вести у відповідності до Європейських стандартів. Про це повідомляють у Рівненському обласному управлінні патрульної поліції.

Нововведення мають допомогти правоохоронцям і всім зацікавленим сторонам отримувати об’єктивні і повні дані щодо обставин ДТП, а також упорядкувати процедури взаємодії між суб’єктами, які володіють інформацією про ДТП (Нацполіція, Укравтодор, МОЗ).

Поки що – це перший крок до змін. Наступним стане запровадження нової картки обліку ДТП, яку розробляють на основі CADAS (загальноєвропейської системи збору даних ДТП).

Нові стандарти обліку, збору даних та обміну інформацією між органами дадуть можливість зменшити кількість смертей на дорогах, впевнені у поліції.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного