В Україні створять єдину інформаційну систему обліку ДТП

Співпраця між відомствами = зменшення смертності на дорогах

Сьогодні уряд прийняв постанову Кабміну «Деякі питання обліку дорожньо-транспортних пригод». Тривалий час над проектом постанови працювали спеціалісти Департаменту патрульної поліції за дорученням і за підтримки Нацполіції і МВС.

Правоохоронцям вдалося створити новий - більш прогресивний підхід в обліку ДТП, аби забезпечити облік усіх автопригод у єдиній інформаційній системі.

Відтепер облік ДТП будуть вести у відповідності до Європейських стандартів. Про це повідомляють у Рівненському обласному управлінні патрульної поліції.

Нововведення мають допомогти правоохоронцям і всім зацікавленим сторонам отримувати об’єктивні і повні дані щодо обставин ДТП, а також упорядкувати процедури взаємодії між суб’єктами, які володіють інформацією про ДТП (Нацполіція, Укравтодор, МОЗ).

Поки що – це перший крок до змін. Наступним стане запровадження нової картки обліку ДТП, яку розробляють на основі CADAS (загальноєвропейської системи збору даних ДТП).

Нові стандарти обліку, збору даних та обміну інформацією між органами дадуть можливість зменшити кількість смертей на дорогах, впевнені у поліції.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень