В Україні подорожчають продукти

Через інфляцію

Про це повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«Наші товари будуть тільки дорожчати, тому що тут ми враховуємо не лише зростання курсу долара, а інфляцію в цілому. Інфляція в Україні складе не менше 20-25%, виходячи з цього, в тому числі, наші овочі дорожчатимуть », - повідомив експерт.

Олексій Дорошенко додав, що подорожчання продуктів також пов'язано з тим, що в Україні не вистачає потужностей для довгого зберігання власних продуктів.

«Ми власні овочі можемо зберігати тільки до березня - не вистачає потужностей, щоб продовжити ці рядки. Зараз ми поступово розпродуємо продукцію, відповідно, чим більше зменшуються запаси, тим більше зростає ціна», - додав експерт.

Нагадаємо, Світовий банк прогнозує інфляцію в Україні в 2016 році на рівні 20%.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень