В Україні можуть заборонити TikTok? Дитячий омбудсмен – за

Мережу називають шкідливою для дітей

Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба висловився на підтримку заборони в Україні мережі TikTok як такої, де немає контролю за шкідливим для дітей контентом.

Однак ця посадова особа не має повноважень подавати законопроєкт про заборону мережі – це мають зробити лише народні депутати, - повідомляє Оsvita.ua.

Якщо парламент підтримає, то ця мережа може бути заборонена в Україні, – сказав Микола Кулеба.

Така практика вже є в інших країнах - у США та в Італії.

Я однозначно за заборону таких деструктивних мереж, тому що вони неконтрольовані… Але це має робити власник TikTok. Так само, як у Facebook чи Youtube, контролювати контент і не дозволяти оприлюднення деструктивного контенту. Цього у ТіkTok немає, – зазначив омбудсмен.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень