У центрі Дубна поставили контейнер для нужденних (ФОТО)

На своє звичне місце його повернули після затяжної зими

Фото з сайту 03656.com.ua

Зі вчорашнього дня дубенчани знову мають можливість допомогти малозабезпеченим людям. Так, в самісінький центр міста повернули спеціальний контейнер для збору вживаних речей.

Кожен охочий може покласти туди старий одяг та взуття, іграшки, прочитані книжки та інші подібні речі.

Фото з сайту 03656.com.ua

Такий собі «центр допомоги нужденним» розташований на майдані Незалежності (неподалік магазину «Фокстрот»).

Варто відзначити, що ініціатором встановлення контейнеру в 2017 році став настоятель одного з місцевих храмів - Роман Бобесюк. Торік він самістійно сортував усі зібрані речі та відвозив їх в дитячі та дорослі будинки-інтернати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень