В Сумах вчитель закликав учнів вітати рідних зі святом російської армії

На уроці «Захист Вітчизни» вчитель заявив про необхідність привітати рідних з 23 лютого

Фото ілюстративне

В Сумах вчитель спровокував скандал через російське свято 23 лютого.

На уроці з предмета «Захист Вітчизни» вчитель заявив учням про необхідність привітати рідних з 23 лютого, хоча це свято російської армії. На дії вчителя звернула увагу сержантка Збройних сил України.

Повідомила про це Ольга Герасименко.

Жінка обурена, адже вчитель вищої категорії, який має звання полковника, закликав дітей вітати рідних з днем ворожої Україні армії.


Я, молодший сержант ЗСУ, мама трьох дітей, яким ще вчитися в цій країні, наполегливо прошу Держслужбу якості освіти, МОН і Управління освіти і науки Сумської міськради нагадати полковнику, що він викладає Захист Вітчизни в Україні, а не в Росії, – написала Герасименко.

Допис набрав резонансу в соцмережі, зібравши понад сотню коментарів.

Одні українці просять МОН пояснити вчителеві, щоб він припинив зомбувати дітей таким вихованням.

Проте, знайшлися українці, які підтримують вчителя, наголошуючи, що це радянське свято, а не російське.

Ми прекрасно знаємо, що відбувається між країнами. Вчитель просто згадав про це, він же не нав'язує і не змушує нас святкувати це свято, - пишуть вони.

У 2014 році після нападу Росії на Україну, втрати Криму та частини Донбасу президент Порошенко проголосив, що День захисника України має святкуватись не на умовах окупантів і не за їх версією історії. Так Україна отримала свято своїх власних захисників – 14 жовтня.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень