В скільки обійдеться українцям прикрасити будинок до Нового року?

Та вбратися супергероєм


Скоро Новий Рік, а це означає, що вже пора задуматися про прикрасу будинку і про те, в якому вбранні зустрічати рік Бика.


У зв'язку з карантином можна влаштувати вечірку вдома в колі рідних і близьких. А щоб свято пройшло на "ура" потрібно прикрасити дім і вбратися самому, розповідає УНІАН. 

Головний атрибут зимового свята - це ялинка. Штучну ялинку можна купити в середньому за 820 грн і прикрасити вінтажними іграшками по 50-300 грн за набір. Гірлянду можна придбати в середньому за 300 грн. 

Також можна прикрасити будинок різдвяним вінком. Він буде мати гарний вигляд як на дверях, так і на будь-якому іншому видному місці. Він коштує в діапазоні 380 грн.

Для себе ви можете підібрати костюм, наприклад, супергероя. Якщо ви хочете бути Суперменом в цю ніч, то доведеться віддати 270 грн, за костюм Людини-павука - 500 грн, Бетмена - 380 грн, Харлі Квін - 550 грн.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень