ON-LINE

В селі-рекордсмені на Рівненщині ще не побудували школу

середа, 27 лютого 2019
Держава не виділила грошей

Будівництво школи у селі Цепцевичі досі на початковій стадії. Нагадаємо, що це село на Сарненщині – рекордсмен за народжуваністю. У тамтешній школі, розрахованій на 240 дітей, учні навчаються у три зміни. Щороку навчальний заклад поповнюється кількома сотнями першачків. Будівництво школи на 700 місць мало розпочатися у 2018 році, однак держава не виділила обіцяних десять мільйонів гривень.

Згідно з планом, вже б мали почати будувати каркас будівлі.

Нині на місці встановили лише котельню та почали робити фундамент, розповідає перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:

Роботи розпочаті торік, на жаль, частина коштів була значно більша, 10 мільйонів, але вони були в спецфонді  - ДФРР. Це нам дало можливість використати лише частку нашого обласного бюджету - 1,2 мільйона. Ми збудували котельню, розпочали роботи по монтажу фундаменту.

Зауважимо, що більша частина будівництва школи у Цепцевичах має фінансуватися з Держфонду регіонального розвитку. Цьогоріч навчальний заклад знову потрапив до переліку проектів, які отримають більшу частину коштів із ДФРР. Повна вартість проекту, вказана на сайті Мінрегіонбуду -  понад сотня мільйонів гривень.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного