В РНБО озвучили, яка мова має стати другою обов’язковою в Україні

Подібних заяв раніше не звучало

Секретар Ради національної безпеки й оборони  Олексій Данілов висловив переконання, що англійська мова має бути другою обов’язковою в Україні, повідомило Радіо Трек з посиланням на OBOZREVATEL.

Зокрема, англійську треба вивчати з дитинства. Данілов зазначив про це на форумі "Україна 30" 9 березня, який сьогодні присвячений «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

Олексій Данілов зазначив, що Кремль транслює російською мовою свої наративи на пострадянські країни. Тоді як українці, за його словами, за 30 років так і не визначили українську як фундаментальну мову нашої незалежності.

І, на жаль, за 30 років ми не звернули уваги на питання англійської, яка має бути обов’язковою другою мовою в країні. Щоб ми могли убезпечитися від тих атак, яких сьогодні зазнаємо з боку Російської Федерації, – зазначив Данілов.

Він вважає, що англійською українці повинні вчитися спілкуватися не зі шкільного віку, а ще в дитячому садку.

Також Данілов висловив занепокоєння, що в Інтернеті надто мало україномовного контенту. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень