В Рівному створили книгу для слабозорих

15 жовтня весь світ відзначає День «білої тростини» - день, присвячений людям з порушенням зору

З цієї нагоди в Рівному презентували аудіо-варіант книги місцевої письменниці Ірини Одерако «Від світанку до вічності». Це історія про бабусю письменниці. В основі книги – розповідь про нелегке буденне життя людей, які жили близько ста років тому.

Особливістю цієї аудіо-книги стало те, що її озвучила сама письменниця. Зізнається, для неї це дебют. Втім, без допомоги професіоналів їй би це не вдалося. Далі пряма мова:

Це перший і серйозний досвід для мене, тому що я взагалі думала, що не зможу цього зробити сама. Коли самотужки пробувала, то виходило щось непридатне для вживання. І коли мені вже допомогла людина, яка вже технічно в цьому розуміється, вийшло, ніби, непогано.

Запропонувала озвучити книгу незряча рівненська поетеса Вікторія Самчук. Адже таким чином ознайомитися з творчістю Ірини Одерако зможуть і люди з порушеннями зору.

Також до Дня «Білої тростини» відбулася презентація тактильної книги «Пори року». Це спеціалізоване дидактичне видання, призначене для допомоги в навчанні, розвитку, вихованні та реабілітації незрячих дітей та з порушеннями зору.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень