В Рівненську обласну бібліотеку можна записатися безкоштовно

З нагоди дня писемності сьогодні у Рівненській обласній науковій бібліотеці проводять акцію, в рамках якої можна записатися до бібліотеки безкоштовно. Провідний бібліотекар Тетяна Кучерук каже, що такі заходи проводять щомісяця й у ці дні до бібліотеки записуються вдвічі більше людей:

 

Акції такі відбуваються майже щомісячно до відповідних дат. До дня студента, до інших дат. Є такий запис безкоштовний як екватор. Це коли студенти переступають рубіж 3 курс інституту або 2 курс коледжу. Ми так вдень записуємо 25-30 чоловік, а зараз вже ранок і ми маємо 50 чоловік.

Одна з відвідувачок, Алла Рабійчук каже, що у бібліотеці дізналася для себе багато корисної інформації. До прикладу, вона завжди мріяла вивчити польську мову, а з читацьким квитком в Рівненській бібліотеці можна її вивчати безкоштовно:

Крім того, що я отримала безкоштовний читацький квиток, отримала для себе дуже багато корисної інформації. Принаймні я знаю, що можу закінчити курси польської мови безкоштовно. Тим більше, ми йдемо в Європу і я планую, що мої внуки будуть вчитися в Польщі, в Європі. І сама із задоволенням вивчу польську мову і знайду для цього час.

Варто додати, що впродовж літа Рівненська обласна наукова бібліотека буде проводити низку заходів. Один з них - це літні читання книжок на свіжому повітрі. На подвір`ї бібліотеки будуть розташовані намети, де кожен охочий зможе долучитися до читання книжок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень