

Хлопця здали галичани
На Львівщині з термосумкою Glovo затримали нелегала з Марокко, який незаконно пробрався перед тим в Україну.
19-річного юнака, який мріяв про ЄС, «здали» правоохоронцям пильні мешканці прикордоння.
Іноземця затримали поза пунктом пропуску в середу, 24 червня.
Про це повідомили у пресслужбі Мостиського прикордонного загону.
«Вчора співробітники відділу «Шегині» затримали іноземця, який поза пунктом пропуску намагався перетнути кордон.
Інформацію про невідомого отримав дільничний інспектор прикордонної служби від місцевих мешканців. Затримавши порушника, правоохоронці з'ясували, що ним є 19-річний громадянин Марокко.
Згодом мандрівник зізнався, що на меті мав дістатися сусідньої Польщі».
За інформацією прикордонників, у термосумці Glovo, яку ніс за плечима марокканець, була аж ніяк не їжа, а особисті речі хлопця. Де він її узяв поки що невідомо.
В компанії ніяк не відреагували на інцидент.
Зазначимо, що Glovo це транснаціональна корпорація, яка представлена, зокрема, й у Львові, де переважно займається доставкою їжі/продуктів/страв, або по галичанському – «парувків»
Радіо Трек: НОВИНИ
Приходитимуть кожні три місяці: в Україні змінили правила повірки лічильників води
Пенсіонерів звільнили від сплати податку: що відомо
Запах старості зникне за один день: вдалий лайфхак для дому, який може зробити кожен
В які дні тижня не можна прибирати в домі, аби не притягнути негаразди: народні прикмети
Каналізацію викачувати не доведеться: раз на рік кидайте у вигрібну яму один продукт
Замість запчастин і одягу - металобрухт і брак. Одна з найрезонансніших справ Поліської митниці
Добратися до Польщі автомобілем стане легше
Аваков повідомив результати перевірок кафе та супермаркетів на дотримання вимог карантину
Перед «Ягодином» – довжелезні черги з автомобілів (ФОТО)
Заборона на виїзд. Чи справді уряд не випускає українських заробітчан
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415