В Pantone назвали 10 головних кольорів майбутньої весни

У палітрі переважають спокійні відтінки, але є і яскраві тони

[media=46142]

Компанія Pantone, яка щорічно вибирає головний колір року, назвала десять головних кольорів майбутньої весни. Десять відтінків натхненні мистецтвом (роботами Пабло Пікассо, Анрі Матісса, Френка Стелли, Естер Стюарт і Сема Фоллса), зростаючим бажанням людей відпочити від технологій, а також тим, що все більше країн відкривають свої кордони.

У колірній палітрі переважають нейтральні, спокійні, природні відтінки, але є й кілька яскравих тонів. До списку увійшли кольори під назвами «Rose Quartz» (ніжно-рожевий), «Peach Echo» (м'який персиковий), «Serenity» (світло-синій), «Snorkel Blue» (яскраво-синій), «Buttercup» (насичений жовтий ), «Limpet Shell» (колір морської хвилі), «Lilac Gray» (сіро-бузковий), «Fiesta» (яскравий і насичений червоний), «Green Flash» (яскраво-зелений) і «Iced Coffee» (відтінок кави з льодом). 

[media=46143]

Вибрані кольори вказують на те, що в моді, як і раніше, поступово розмиваються гендерні кордони: на думку компанії, відтінки можуть використовувати як жінки, так і чоловіки.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень