В Острозі на Рівненщині відкрили нове приміщення поліцейського відділку

І вручили подяки

Урочисте відкриття Острозького відділу поліції відбулося 28 грудня за участі заступника Голови Національної поліції України Олексія Руденка, начальника поліції області Олексія Камишанського, представників обласної та місцевої влади.

Професія поліцейського — це спосіб життя, адже він проводить на службі 24/7  і повинен мати для цього гідні умови. Якщо стався злочин — поліцейський має його розкрити, якщо у людини біда — допомогти, - зазначив Олексій Руденко.

Це не просто нове приміщення — це новий поліцейський сервіс для громади Острожчини. Люди мають отримувати якісні послуги в повному обсязі, а співробітники  — виконувати свої поліцейські функції заради громадян і їхньої безпеки, - сказав Олексій Камишанський.

Олексій Камишанський вручив подяки представникам фірм та установ, які сприяли у зведенні приміщення та виконували будівельні роботи. Відзнаку отримав і екс-начальник поліції області, а раніше — Острозького відділу  Валерій Самчук, який ініціював будівництво та доклав чимало зусиль для його реалізації.

Будівництво розпочалося влітку 2018 року. Крім службових кабінетів, тут є кімнати для затриманих та прийому громадян, кімната, дружня до дитини, протирадіаційне укриття. Є доступ у приміщення для маломобільних громадян.

Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень