В ООН оголосили «олімпійське перемир'я»

За традицією напередодні олімпійських Ігор генсек ООН просить всіх у світі скласти зброю. Тож Пан Гі Мун оголосив "олімпійське перемир'я" на час проведення літніх Ігор в Ріо-де-Жанейро, які почнуться 5 серпня.

У відеопосланні, опублікованому на сайті всесвітньої організації, він закликав учасників усіх конфліктів скласти зброю і відкласти вбік розбіжності на час, поки триватимуть змагання.
 

Міжнародний олімпійський комітет і ООН тісно працюють разом в інтересах глобальної гармонії та миру. У цьому дусі ми оголошуємо "олімпійське перемир'я" і закликаємо всі воюючі сторони скласти зброю і відкласти вбік розбіжності на час Ігор, - сказав генсек.
 

Він закликав світову спільноту боротися за "ідеали рівності і взаємної поваги", а також домагатися благополуччя і поваги гідності всіх жителів планети.


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень