В ООН оголосили «олімпійське перемир'я»

За традицією напередодні олімпійських Ігор генсек ООН просить всіх у світі скласти зброю. Тож Пан Гі Мун оголосив "олімпійське перемир'я" на час проведення літніх Ігор в Ріо-де-Жанейро, які почнуться 5 серпня.

У відеопосланні, опублікованому на сайті всесвітньої організації, він закликав учасників усіх конфліктів скласти зброю і відкласти вбік розбіжності на час, поки триватимуть змагання.
 

Міжнародний олімпійський комітет і ООН тісно працюють разом в інтересах глобальної гармонії та миру. У цьому дусі ми оголошуємо "олімпійське перемир'я" і закликаємо всі воюючі сторони скласти зброю і відкласти вбік розбіжності на час Ігор, - сказав генсек.
 

Він закликав світову спільноту боротися за "ідеали рівності і взаємної поваги", а також домагатися благополуччя і поваги гідності всіх жителів планети.


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень