В онлайн-режимі безробітні рівняни навчились розводити …осетрину (ФОТО)

У групі рибоводів була навіть жінка

Розводити рибу рівняни, які були безробітними, вчились у Млинові. Про це пише «7 Днів».

Рибоводи на базі Млинівського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості успішно опанували навчальну програму та прагнуть працювати. Бо вони бачать потужний потенціал в цій сфері.

За 7 місяців навчання за професією «Рибовод (кваліфікований робітник)» безробітні Рівненщини (Рівненський міський центр зайнятості, Рівненська районна філія Рівненського обласного ЦЗ), Львівщини (Бродівська РФ Львівського ОЦЗ) та Волині (Горохівська РФ Волинського ОЦЗ) здобули потужний арсенал знань, який застосовуватимуть у подальшій роботі.

Державна кваліфікаційна атестація слухачів, що за карантинних обмежень відбулася в онлайн-режимі.

У групі серед чоловіків навчалася і жінка з Рівного Олена Баєчко. Жінка обрала професію рибовода, бо бачить перспективу риборозведення, знає і розуміє живу природу. Практичні навички пані Олена здобувала на Горохівському рибогосподарстві «ПП Круковський Ю.В.», що на Волині, де разом з одногрупниками взяла активну участь у всіх виробничих процесах.

Свій власний досвід рибоводи закріпили на наявних рибогосподарствах під час виробничої практики. Там же планують і працювати: Михайло Макаровець (Рівненський район) та Микола Музичка (м. Броди) – на ПП «Саган», Олександр Немоловський з Рівного, Юрій Томчук – у ПП Круковський Ю.В. та Сергій Янюк – у ПП Омельчук А.В.(Горохівський район, Волинь).

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень