В обласній міграційній службі - ажіотаж навколо виготовлення закордонних паспортів

Активізація спостерігається останні два роки

Якщо в 2013 за виготовленням документів до установи звернулося понад 30 тисяч громадян, то цього року – кількість охочих зросла на понад 10 тисяч. Разом з тим, біометричних паспортів виготовили майже на рівні із звичайними - понад 20 тисяч. Тим часом, у міграційній службі нагадують, що виготовлення біометричних закордонних паспортів займе 20 робочих днів і обійдеться у понад 560 гривень. А терміново така послуга вартуватиме майже вдвічі більше – понад 810 гривень, розповідає головний спеціаліст у зв’язках з громадськістю та ЗМІ обласної ДМС Людмила Пшебільська:

 

- У вартість закордонного паспорта входить сплата державного мита – 170 гривень, вартість бланку паспорта – 304 гривні 32 копійки і вартість адміністративної послуги – 87 гривень 15 копійок. Можна оформити закордонний паспорт за 7 робочих днів. Вартість державного мита в такому разі буде складати 340 гривень, вартість бланку - незмінна, і вартість адміністративної послуги становитиме 174 гривні 30 копійок.

 

Окрім Рівного, обладнання для виготовлення паспортів є також у Сарнах, Дубно та Кузнецовську. Разом з тим. цьогоріч більше двох тисяч мешканців сусідніх областей звернулися у рівненське відділення для виготовлення документів для виїзду за кордон. Зауважимо, що у зв’язку із цьогорічними змінами, сплата державного мита зараховується в місцевий бюджет. Цього року ДМС пререрахувала більше 16 мільйонів.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень