В Карпатах відзняли круту фотосесію для американського глянцю (ФОТО)

Днями мережа зарясніла новинами про те, що в Карпатах зняли фотосесію Hutsul women для американського журналу Lucy's з Денвера. Правда, журнал вийшов у лютому, а фотосесія була ще торік восени.

На фотографіях дівчата в гуцульських строях позують на тлі гір. Зйомки проходили на Драгобраті.

Автор фото – Сергій Хащиюк з Чернівців.

Стиліст – Богдан Петричук з Косівщини, який за старими фото відтворює гуцульські костюми. Він для проєкту обрав полонинську тему і буденні жіночі костюми.

«Гуцули - етнокультурна група, яка живе в українських і румунських Карпатах. Протягом століть тут було місце сили і містики, люди живуть в гармонії з природою - все це відбивалося на їхніх душах і поглядах», - написали в журналі.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень