В Індонезії живе чоловік якому 145 років

Світові ЗМІ повідомляють, що в Індонезії, на острові Ява живе чоловік 1870 року. Він каже, що мріє померти.

За інформацією The Daily Mail, його звуть Мбах Гото. Він готується до смерті з 1992 року, саме тоді Гото замовив надгробок на власну могилу.

Старий запевняє, що народився 31 грудня 1870 року. Місцеві чиновники повірили йому і видали паспорт із зазначенням настільки неймовірною дати народження.

Мбах пережив десять братів і сестер, а також чотирьох дружин, остання з яких померла в 1988 році. Померли і всі його діти. Чоловік оточений онуками, правнуками і праправнуками.

Його кістки стали крихкими, а очі - ледь розрізняють оточуючих. Гото насилу пересувається і не може самостійно їсти.

Тим часом, офіційний титул найстарішого людини на планеті індонезійцеві не присудять. Для цього необхідно документальне підтвердження дати народження, а воно давно втрачено. Чинний паспорт видали лише на підставі тверджень самого Мбах.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень