В Індонезії живе чоловік якому 145 років

Світові ЗМІ повідомляють, що в Індонезії, на острові Ява живе чоловік 1870 року. Він каже, що мріє померти.

За інформацією The Daily Mail, його звуть Мбах Гото. Він готується до смерті з 1992 року, саме тоді Гото замовив надгробок на власну могилу.

Старий запевняє, що народився 31 грудня 1870 року. Місцеві чиновники повірили йому і видали паспорт із зазначенням настільки неймовірною дати народження.

Мбах пережив десять братів і сестер, а також чотирьох дружин, остання з яких померла в 1988 році. Померли і всі його діти. Чоловік оточений онуками, правнуками і праправнуками.

Його кістки стали крихкими, а очі - ледь розрізняють оточуючих. Гото насилу пересувається і не може самостійно їсти.

Тим часом, офіційний титул найстарішого людини на планеті індонезійцеві не присудять. Для цього необхідно документальне підтвердження дати народження, а воно давно втрачено. Чинний паспорт видали лише на підставі тверджень самого Мбах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень