В день виборів Рівне «кишить» агітаційною рекламою (ФОТО)

Особливо зупинки і стовпи

Практично всі агітаційні білборди у Рівному зняли напередодні вчорашнього «дня тиші». Утім, агітрекламою у місті «заліпили» зупинки, стовпи, а в окремих місцях навіть дерева.

Прибрати їх ще в ніч проти суботи мали комунальники. Втім, чи то не встигли, чи не помітили – у різних районах Рівного навіть сьогодні чимало агітаційних матеріалів.

Зокрема, непоодинокі факти незнятої агітації в день голосування зранку зафіксували спостерігачі КВУ. Зокрема, в Рівному (округ 152), Гощанському та Рівненському районах (округ 153).

Чимало такої реклами не познімали й над дорогою на вулиці Дворецькій, що у Рівному. Хоча бути її там взагалі не повинно було.

Крім того, впродовж останніх днів в обласному центрі розмістили й чимало нових білбордів та сітілайтів, які не мають вихідних даних, але при цьому виконані у стилістиці окремих кандидатів і партій.

[media=150953][media=150962]

Про такі факти у поліції знають – до них вже надійшло кілька повідомлень від громадян. Ці факти правоохоронці перевіряють. 

Між тим, за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, зокрема, поза строками, встановленими законом, передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 – 850 грн) і на посадових осіб - від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1360 грн).

[media=150960][media=150957]

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень