В Азербайджані манат пішов у вільне плавання

В країні не працюють обмінники валюти, а в магазинах не знають, як переоцінити товар

Небувале падіння вартості азербайджанського маната після прийнятого Центральним банком країни рішення про перехід на плаваючий курс призвело до того, що торговельні мережі країни почали обмежувати продаж імпортних товарів. Національна валюта Азербайджану за день впала майже на 47 %.

Наразі в Баку закриті мережі найбільших магазинів електроніки, - кажуть, проводять переоцінку.У продовольчих магазинах припинено продаж імпортної продукції, в тому числі завезеної в Азербайджан з Росії, України та країн СНД. Власники торгових точок чекають вказівок у зв'язку з падінням курсу національної валюти.

Також банки Азербайджану тимчасово призупинили грошові перекази, в багатьох обмінниках поки не проводяться і операції з обміну готівкової валюти. Експерти побоюються, що після девальвації маната у позичальників виникнуть серйозні проблеми з обслуговуванням взятих раніше валютних кредитів. 

На ринку нерухомості різкого підйому цін експерти найближчим часом не очікують, пояснюючи це відсутністю можливості для зростання в умовах відсутності платоспроможного попиту.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень