В Албанії заборонили вирубувати дерева

Порушникам загрожує 10 років тюрми

Албанія запровадила 10-річну заборону на вирубку дерев для промислових цілей, повідомяє міністерство з проблем навколишнього середовища країни. Мораторій був схвалений албанським парламентом. Порушники закону можуть отримати до 10 років в'язниці.

Заборона необхідна, щоб уникнути екологічної катастрофи в одній з найбідніших країн Європи. Уряд країни також зобов'язався посилити боротьбу з незаконним вирубуванням дерев. Саме це є причиною зникнення лісів в країні.

Місцева влада зможе в окремих випадках дозволяти вирубку дерев для опалення будинків.

За останні 25 років лісовий покрив Албанії зменшився наполовину: до 1990 році ліси покривали 51% території країни, а тепер - лише 25%. У рік в країні вирубується в середньому 2,5 млн дерев.

Особливу тривогу у екологів викликає зникнення лісів на берегах річок, так як це підвищує ризик повеней в країні. Від них країна страждає останніми роками.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень