В Україні з'явилися нові 5 гривень: як вони виглядають? (ФОТО)

Цю монету НБУ присвятив волонтерам

Національний Банк України випустив монету «Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам!», номіналом 5 гривень з нейзильберу, котра продовжує серію «Безсмертна моя Україно».

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

- Вона присвячена українським волонтерам, які донатять, організовують збори коштів, здобувають і доставляють техніку, спорядження, продукти, ліки, шукають і знаходять шляхи для вирішення найнагальніших потреб захисників та захисниць України, – зазначили в пресслужбі.

Основним мотивом дизайну монети стало плетіння маскувальної сітки. На аверсі монети розташовані символічні руки, що плетуть маскувальну сітку. На реверсі – стилізована карта України у вигляді маскувальної сітки як символу об’єднаної країни.

Придбати пам’ятну монету «Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам!» можна буде з 6 грудня в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень