

Деталі розповіли в НБУ
Національний банк України повідомив про скорочення кількості банкнот деяких номіналів, активне заміщення їх більшими купюрами та монетами, а також збільшення попиту на банкноти високої вартості.
Найбільше скорочення зафіксовано для банкнот номіналом 200 гривень - їхня кількість зменшилася на 24,5%.
Це пов'язано із заміною на купюри номіналом 1000 гривень і вилученням з обігу старих зразків. Також значно зменшилася кількість банкнот номіналом 10 і 5 гривень (на 15% і 11% відповідно), оскільки вони поступово замінюються монетами.
В НБУ, зауважують, що в умовах повномасштабного вторгнення громадяни воліють зберігати заощадження в банкнотах великого номіналу, що пояснює зростання популярності 1000-гривневих купюр. Водночас банкноти номіналом 500 гривень залишаються найпоширенішими в обігу, становлячи 27,3% від загальної кількості.
Серед монет лідирує номінал 10 копійок (27,8%), тоді як банкноти номіналом 50 гривень і монети 10 гривень є найменш затребуваними.
Радіо Трек: НОВИНИ
Фальшиве масло: два написи на упакуванні, які викажуть підробку
Українка стала найкращою студенткою Польщі: де навчається і звідки приїхала?
Просто киньте це при посадці в лунку: зберете по три відра картоплі з куща
Гороскоп дурних звичок: знайди свій знак, і дізнайся чим ти дратуєш інших
«Новий символ статусу»: Названо найбажанішу породу собак серед багатіїв
Заяву зробили наперед, щоб люди готувались: уточнення про «1000 Зеленського»
Понад 1 млн грн планують витратити на виготовлення ритуальної атрибутики для вшанування пам’яті загиблих у Рівному
НБУ почав продавати нові 5 грн: як виглядають
Стосується всіх, хто має пай: людям дадуть по 4000 грн на гектар. Як оформити виплати?
Гривня дешевшає: Коли краще інвестувати у валюту та золото
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08