В Україні викрили схему продажу дітей за кордон: немовля коштувало $60 000 (ФОТО)

Через недбальство деякі малюки померли

У Харківській області оперативники СБУ викрили схему продажу немовлят за кордон. «Власна» дитина з повним пакетом підроблених офіційних документів обходилася замовникам у $60 тисяч.

Ділки діяли начебто в межах програми сурогатного материнства, повідомляють на сайті спецслужби. 

Зловмисники допомагали іноземцям оформити фіктивний шлюб з громадянками України, а згодом «свої» медики офіційно засвідчували «безпліддя» дружини. Це було підставою для офіційного застосування допоміжних репродуктивних технологій, - йдеться в повідомленні.

Шукали кандидатку на сурогатне материнство, а як тільки жінка народжувала, фіктивний шлюб розривали. Тоді іноземець формально отримував право на вивезення дитини за кордон.

Також СБУ задокументувала факт недбалого ставлення медпрацівників центру до своїх обов’язків, що призвело до смерті новонароджених.

Було проведено обшуки у центрі репродуктивної медицини та за місцем проживання учасників схеми. Вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку і документальні докази.

Зловмисникам повідомлено про підозру в неналежному виконанні професійних обов’язків та службовому підробленні. Тривають слідчо-оперативні дії, щоб довести причетність учасників схеми до торгівлі людьми.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень