В Україні стрімко ростуть ціни:  Скільки тепер коштуватимуть автомобілі?

І чи легко буде продати або купити авто

Lexus ES — найбільш надійне японське авто

Експерти Інституту досліджень авторинку розповіли, яка далі буде в Україні з цінами на автомобілі. Фахівці також уточнили, що під час війни ситуація може швидко змінюватись.

Через збільшення офіційного курсу долара купівельна спроможність українців знизиться. Це призведе до того, що вони ще більше купуватимуть дешеві автомобілі. Експерти кажуть, що частіше купуватимуть автомобілі за ціною 3000-4000 доларів.

Деякі українці й надалі продаватимуть свої авто за зниженою ціною. Однак таких випадків поменшає.

Буде високий попит на дешеві автомобілі у ціновому сегменті 1000-3000 доларів. Через це зниження цін на такі машини не буде.

Ціни на автомобілі від 7000 доларів не знижуватимуться, а ті автомобілі, що коштують від 10 000 доларів,  можуть подорожчати. Все через зниження імпорту, збільшення цін у Європі, підвищення рівня ставок на страхових аукціонах у США та збільшення вартості доставки.

Надалі може бути складніше продавали автомобілі, які витрачають багато пального. Це пов’язано із високими цінами на пальне та з тим, що власники таких машин не будуть готові знижувати ціни.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень