В Україні скасовують важливу заборону для рибалок — що зміниться з 1 липня?

Українським рибалкам на замітку!

З 1 липня 2025 року в Україні знімається заборона на вилов річкових раків, але з певними обмеженнями. До цього моменту, з 1 грудня 2024 року по 30 червня 2025 року, діяла повна заборона на лов раків у водоймах.

Це було пов’язано з їхнім періодом розмноження та линьки.

Проте вже з липня, відповідно до оновлених правил любительського рибальства, українцям дозволяється ловити раків, але не більше 30 штук на одну людину за добу.

Важливо пам’ятати, що за ловлю раків у заборонений період, порушник ризикує отримати штраф до 680 гривень.

 

А якщо завдано суттєвої шкоди екосистемі — можливе притягнення до кримінальної відповідальності.

До того ж за кожного незаконно виловленого рака доведеться сплатити 3 332 гривні компенсації.

Джерело: НовиниLive

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень