В Україні продають 25 копійок за божевільну суму: як виглядає ця монета (ФОТО)

Загляньте у свій гаманець

В Україні монету номіналом 25 копійок 1992 року випуску продають на аукціоні за 8000 грн. Монета має рідкісний штамп 5.1Даг, чим і обумовлена її висока вартість.

Продавець монети повідомив, що виготовлено її з латуні. По фото дефектів на монеті немає, реставрації вона не підлягала.

Монети зі штампом 5.1Даг є одними з найдорожчих серед колекціонерів, так само як і монети зі штампами ЗГАм, 4БАм, 5.1 ААв, 5.2 БВк та 53ДВг.

Ця монета має гладкий гурт. На її реверсі зображено номінал «25 копійок», по обідку монети — вінок із гронами ягід.

На реверсі монети середній зуб тризубця округлий та товстий. Хвостик літери «Ї» стосується літери «Н». Внизу традиційно вказано рік випуску «1992».

Продавець цієї 25-копійчаної монети знаходиться в Харківській області та готовий відправити монету Новою поштою в будь-який куточок України.

Нещодавно на цьому ж аукціоні монету номіналом 25 копійок 1992 року випуску з поодиноким браком продали за 7000 грн. Монета була пробною і не перебувала у вжитку. Її карбували в матрицях без рифлення, тому вийшов гладкий гурт без насічок, що тоді порахували браком.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень