В Україні перестануть виготовляти популярний продукт: що буде з «мівінкою»?

Компанія, що виробляє вермішель швидкого приготування, змінює власника

Компанія, яка виготовляє популярні в Україні вермішелі швидкого приготування, оголосила, що виходить з холдингу та припиняє виробництво «Rollton».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Маревен Фуд Європа» виробляє вермішель швидкого приготування таких торгових марок, як Rollton, BIGBON та ін. 

Вони працювали з початку повномасштабної війни. 

Наслідки воєнних дій на території України у перші дні призвели до суттєвих порушень у ланцюжку поставок сировини, дефіциту робочого персоналу і пального, а також росту рівня дебіторської та кредиторської заборгованості компанії. Попри скрутне становище компанії, в'єтнамські інвестори (Jelmond Ltd) прийняли рішення інвестувати в Україну, придбавши 100% частки статутного капіталу у в’єтнамо-японського холдингу «Маревен Фуд Холдингз Лімітед».

У компанії зазначають, що процес реінтеграції буде довготривалим.

Та після нього, можливо, продукти повернуться на полиці, але вже під іншими назвами і в інших упаковках.

«Маревен Фуд Європа» і до виходу з холдингу, і після, не має і не буде мати кінцевих власників- громадян росії чи інших підсанкційних осіб. Також з початку війни вони не здійснювали платежів на користь росії чи резидентів росії або ж білорусі.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень