В Україні перепишуть ціни на долар: скільки коштуватиме перед Новим роком

Наприкінці листопада долар досяг історичного максимуму

Наприкінці листопада долар досяг історичного максимуму — 42,40 грн/дол., а початок грудня приніс подальшу девальвацію гривні. За оцінкою доктора економічних наук Олексія Плотнікова, зниження курсу найближчим часом не очікується.

  • Експерт прогнозує, що протягом наступного тижня долар утримуватиметься в коридорі 42,10–42,55 грн/дол., а на готівковому ринку коливатиметься в межах 42,15–42,80 грн/дол.
  • На його думку, курс може поступово зрости до 42,50 грн/дол., і на цьому рівні країна, ймовірно, завершить рік. Він також нагадав, що МВФ рекомендує рухатися до курсу 45 грн/дол. до кінця 2026 року.

Додаткові коливання можливі після засідання Федеральної резервної системи США 10 грудня: у разі зниження базової ставки валютні ринки можуть різко відреагувати.

Економіст Олександр Хмелевський натомість вважає, що завдяки достатнім резервам НБУ утримуватиме стабільність на ринку. За його прогнозом, у грудні 2025 року курс залишатиметься в межах 42,0–43,0 грн/дол.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень