В Польщі оголосили підвищену готовність: чекають нових біженців з України

Готові розгорнути пункти прийому протягом 2 днів

У Люблінському воєводстві готуються прийняти чергову хвилю українських біженців.

Дефіцит електроенергії та існуюча загроза залишитись без опалення можуть призвести до гуманітарної кризи в Україні взимку. Досить складною є ситуація на фронті. Ці чинники можуть підштовхнути українців залишати свої домівки та виїжджати за кордон, зокрема в Польщу, - вважають у сусідній країні.

Люблінський воєвода Кшиштоф Коморський заявив, що за потреби підконтрольний йому регіон готовий відновлення роботи пунктів прийому біженців протягом 1-2 діб.

 

Він зазначив, що Люблінщина готова до швидкого реагування на ситуацію, якщо потік українців до Польщі знову збільшиться .

Воєвода звернув увагу, що неурядові організації, які активно надавали підтримку біженцям з лютого 2022 року, також перебувають у готовності. Тому в разі потреби ці організації зможуть швидко адаптувати свою роботу до ситуації, спираючись на попередній досвід.

Джерело: inPoland

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень