В одному будинку немає світла, а в у сусідньому є. Як працюють відключення

Інколи світла може не бути в кількох під’їздах одного будинку

Столичний постачальник світла й газу компанія Yasno пояснила, як працюють відключення світла. Адже через блекаут їх буквально засипали питаннями, чому в одному будинку є світло, а в сусідньому немає. 

Буває так, що в будинках (або навіть під’їздах) може працювати декілька ліній електромереж, які належать до різних груп. Кожна з них має свій графік відключень. Тому й можлива відсутність збігу.

 

А ще слід розуміти, що є будинки, які підключені до мереж критичної інфраструктури (до лікарень, наприклад). А, отже, вони не підлягають відключенням.

 

Наразі наші колеги з енергетичного фронту працюють над тим, щоб все було справедливо і ці будинки теж відключали. Технічно це складно, але реально зробити, - йдеться у повідомлені постачальника.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень