В Одесі зацвіло море. А потім - почорніло (ФОТО/ВІДЕО)

В обох випадках ідеться про аномалії. Екологи закликають поки що не лізти у воду

Такий вигляд нині має море в Одесі. Фото - Укрінформ
Такий вигляд нині має море в Одесі. Фото - Укрінформ

Повноцінний туристичний сезон цьогоріч усе ніяк не розпочнеться. Дочекавшись тепла, одесити на пару з туристами ринулись до моря, однак тривалі дощі дались взнаки – море зацвіло. Причому доволі сильно, передає «24 канал».

Після затяжних опадів одеські пляжі нині вкриті величезними горами синьо-зелених водоростей. Вони неприємні не лише на вигляд і дотик, а ще й неабияк тхнуть.

Відпочивальники на колір і запах не зважають. Фото 24 каналу
Відпочивальники на колір і запах не зважають. Фото 24 каналу

Екологи закликають відпочивальників кілька тижнів утриматися від купання, оскільки цвітіння морської води цього разу дещо аномальне і може бути пов'язаним із тим, що разом зі зливовими водами у море могли потрапити й каналізаційні стоки. Спека при цьому лише допомагає розмноженню водоростей.

Чорне море під час цвітіння. Фото - Кореспондент
Чорне море під час цвітіння. Фото - Кореспондент

Екологи наголошують: така вода може призвести до отруєнь чи викликати алергічне подразнення шкіри.

Водночас у лабораторному центрі МОЗ вже взяли проби води на аналіз і повідомили, що морська вода на пляжах Одещини відповідає гігієнічним вимогам і купатися в морі - безпечно. Перевірялися при цьому 22 пляжі, які мають офіційний статус.

Крім того, одесити стурбовані тим, що Чорне море у місті стало реально чорним - навіть біля берега (на невеликій глибині) зовсім нічого не видно, інформує «24 канал».

Відео з потемнілою водою, зняте на 195-му причалі, просто шокувало людей.

Що може бути причиною такої аномалії наразі невідомо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень