«В чому вмерла, в тому і буде спати»: батьки відмовляються хоронити немовля

Дівчинка захлинулась грудним молоком

У селі Українка, у Вінницькій області, батьки відмовляються ховати немовля, яке померло ще шість днів тому. За висновками експертизи, двомісячна дівчинка захлинулась грудним молоком.

Але батько досі не хоче ховати маля, і на це називає кілька причин. Мовляв, хоче перевірити висновок судмедексперта про причину смерті і перекласти висновок на латинську мову. До того ж відмовляється ховати дитину у звичайній могилі. Чому так вирішив і чи сумнівається у висновках експертів, пояснити не може.

Я буду ховати в пам'ятнику бабусі, і мені там труна не потрібна. Вона там буде в тому, в чому одягнена. Чому? Бо я так, як батько, розумію, в чому вмерла, в тому і буде спати, - запевняє батько Олександр Іщук.

В родині ще є шестирічна донька і весь цей час вона живе в одній хаті з мертвою сестричкою. Сусіди самі хочуть поховати дитину, але батьки нікого до хати не пускають.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень