В Android-смартфонах знайшли проблему: її не виправляють із літа

Ці помилки дозволяють хакерам отримувати повний доступ до системи

Експерти з кібербезпеки Project Zero виявили, що виробники смартфонів не займаються своєчасним виправленням проблем у своїх девайсах.

Аналітики виявили цілих 5 уразливостей, які не усувають майже пів року. 

Помилка стосується смартфонів із чіпами Exynos та MediaTek. Ось, що говорять про ці вразливості:

  • Перша – призводить до пошкодження пам’яті ядра (смартфон виходить з ладу);
  • Друга – відкриває доступ до адрес пам’яті смартфона;
  • Інші три – дозволяють безперешкодно змінювати фізичні сторінки віртуальної пам’яті.

Простими словами, ці помилки дозволяють хакерам отримувати повний доступ до системи, попри обмеження Android

Так зловмисник може дистанційно керувати смартфоном, стежити за камерою та місцезнаходженням, читати листування та перехоплювати СМС-листи.

За словами експертів, оновлення безпеки вийшло ще влітку 2022 року, але Samsung, Oppo та Xiaomi досі не внесли патч до своїх прошивок. Відповідно проблема все ще залишилася.

Джерело: iTechua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень