Уже без червоних зон: МОЗ заявляє про завершення третьої хвилі епідемії коронавірусу

Але маски усе ще актуальні

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив про вихід країни з 3 хвилі епідемії коронавірусу: з 8 травня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Про це він написав у своєму ФБ.

Це були надзвичайно складні 2 місяці. Тільки нам і Богу відомо, як ми зуміли втримати ситуацію під контролем. За кожне життя боролися, як на війні. За що величезна шана й подяка нашим медикам… Третя хвиля забрала найбільше життів проти перших двох. Адже величезна кількість хворих спровокувала велику кількість смертей, - написав міністр.

Він зазначає, що кінець березня й початок квітня стали піковими, і що в МОЗ розуміли, що може не вистачити кисню для всіх, хто потребував.

Одна з міських лікарень Києва до пандемії потребувала 3 тонни кисню на місяць, а під час третьої хвилі – 5,5 тонн на добу. На піку епідемії в лікарнях були 44 тисячі пацієнтів, які перебували на кисневій терапії.

Проте Максим Степанов застерігає, що спад 3 хвилі не означає подолання епідемії, і що потрібно й надалі дотримуватися протиепідемічних правил.

Жодні «шашлики» на вихідні не вартують життя і здоров’я. Тому побережіть себе, адже вірус тільки й чекає, коли ви знімете маску, - пише також міністр.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень