Уже 20 загиблих. На Рівненщині продовжують розбирати уламки телевежі (ВІДЕО)

Не зупиняться, доки не переконаються, що під завалами нікого більше немає

Кількість жертв внаслідок авіаудару по телевежі на Рівненщині зросла. Станом на 14:00 з-під завалів дістали іще одне тіло, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Тобто загалом йдеться про 20 загиблих і 9 постраждалих унаслідок атаки окупанта вранці 14 березня.

Аварійно-рятувальні роботи тривають і їх не завершать, доки не переконаються, що під уламками не залишилось нікого, наголошує очільник обласної адміністрації.

Щодо постраждалих, то всі вони у нормальному стані, їх вже «стабілізували». Однак поки що вони лишаються під наглядом медиків.

— Працюємо також над відновленням сигналу. Незважаючи на стан вежі, роботу теле- та радіомовлення на Рівненщині у повному обсязі відновлять не пізніше, як за 2 дні. Уже є рішення відповідне. Поки що відновили мовлення лише частково, - повідомив Віталій Коваль.

На місці події працює 30 одиниць техніки та 60 працівників ДСНС.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень