Успішний рівненський шеф-кухар повернуся з Катару… годувати військових ЗСУ (ВІДЕО)

Солдат — за військовим званням, шеф-кухар — за покликанням

Назарій Антончук. Фото з мережі.
Назарій Антончук. Фото з мережі.

«Не хлібом єдиним живе людина…», а військовослужбовці Збройних Сил України — ще й бограчем із п’ятьма видами м’яса, свининою з ананасом, лазаньєю та запіканкою з абрикосами.

У цьому впевнений Назарій Антончук — переможець Всеукраїнського чемпіонату з кулінарного мистецтва й сервісу Battle Chefs 3.0 2018 року, шеф-кухар кількох найкращих ресторанів Рівного та Києва, а ще шеф-де-парті ресторану у столиці Держави Катар, що на Середньому Сході.

До речі, місяць тому він склав присягу на вірність Українському народові, аби очолити колектив військових кухарів та зробити ще більший вклад у майбутню перемогу своєї держави.

А ще Назарій проводить навчання для військових кухарів у стаціонарних умовах та на польовій базі.

Назарій Антончук - на передньому плані. Фото з мережі.
Назарій Антончук - на передньому плані. Фото з мережі.

Після перших вибухів в Україні, а точніше новин про це, Назарій Анточнук покинув роботу у Катарі й вилетів до Варшави. Звідти довго добирався до Рівного. А вже вдома почав волонтерити. Згодом, каже, з’явився запит на навчання військових кухарів.

 - Нам (волонтерам – авт.) подзвонили й попросили перевести батальйон на польову кухню, навчити кухарів. В мене такого досвіду не було, потім я знайшов конспекти й маючи великий досвід, я реалізував все.

 

 

Була історія цікава. Коли ми їхали в одну частину, вчити кухарів, у ту частину був приліт. Спочатку було страшно, а потім я зрозумів, що я все роблю правильно, я на своєму місці. Мені стало простіше, коли я зрозумів, що готуватимуть з тих же продуктів, що й в ресторанах.

 

Свіжі ананаси, або ківі, апельсини і їх можна використати у стравах. От, наприклад свинину тушкую з ананасами, це азіатська страва, але хлопцям це подобається. Але все ж я слухаю чого вони хочуть.

 

Керівництво військових частин підтримує такі нововведення. Ми все ж ідемо до стандартів НАТО, а там головне – людина, тож ми ловимо фіт бек від солдатів. Ми переможемо, бо у нас найкращі люди в армії, кухарі, солдати керівники, - каже Назарій Антончук.

Про те, чим живе військова їдальня, як харчування впливає на боєздатність підрозділів та чи правда, що найвищою нагородою для команди кухарів є подяки й усмішки українських захисників, дізнавались спеціальні кореспонденти АрміяInform у кулінара Назарія Антончука. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень