Усі школи Рівного подарували валентинки воїнам АТО (ФОТО)

Та напекли солодощів

Передали подарунки сьогодні на майдані Незалежності. Туди діти разом зі вчителями принесли пакунки, в яких були не тільки сердечка з побажаннями кохання, а ще й солодощі, зроблені власними руками.

Зокрема учні школи №1 спекли своїми руками для воїнів імбирне печиво, говорить десятикласник Мілан Ваннік:

Усі класи нашої школи підготували подарунки для воїнів АТО, а саме - імбирне печиво у формі сердечок, а також листівки з вітаннями та анекдотами.

Окрім бойових підрозділів, що нині воюють на Сході, подарунки отримають поранені солдати, говорить полковник оперативного командування «Захід» Віталій Челбін: 

Вони будуть доставлені до військових госпіталів, де перебувають у тому числі військові з Авдіївки. А також поранені та важкопоранені солдати. В першу чергу - це відновлення їхньої моральної сторони, щоб вони могли покращити свій психологічний стан.

Чергову акцію підтримки українських бійців організували у міськвиконкомі. Про неї навчальним закладам повідомили ще у понеділок. Очікували з кожної школи по 20-30 валентинок, а натомість отримали набагато більше, - говорить заступник міського голови Галина Кульчинська:

Ми у вівторок гадали, що буде по 20-30 валентинок, а отримали по 500-600 і в коробках написані списки солдат: кому яка листівка призначена.  І в кожному пакунку обов’язково солодощі та цитрусові.  

Акцію організували, аби признатись в щирій любові, в щирому захопленні солдатами, які зараз перебувають у найгарячіших точках України. Я думаю, це найважливіші речі для тих, хто зараз спить в бліндажах, в холоді. Дуже приємно, що школярі міста Рівного зробили це щиро разом із своїми батьками.

До слова, прикрашеними коробками і пакетами забили увесь салон мікроавтобуса, на якому солдати «Заходу» везтимуть АТОвцям валентики.


 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень